Chytrá instalace Loxone

Chytré domy a byty s Loxone – ušetřete si až 50 000 úkonů a získáte více času pro vaše skutečné potřeby. S Loxone bude váš domov či byt inteligentním místem, které se postará o vaše pohodlí, bezpečí a úsporu energií. Navíc, jednoduchým stiskem tlačítka budete moci ovládat všechny technologické prvky v každé místnosti. A co víc, budete mít k dispozici aplikaci, díky které budete moci ovládat svůj domov z jakéhokoli místa na světě. A co je důležité, s Loxone nebudete muset mít obavy o své soukromí, protože vaše osobní data nebudou nikam posílána.

Možnosti a funkce inteligentního domu s Loxone

S Loxone získáte řešení pro veškeré funkce vašeho chytrého domu. Skutečné kouzlo spočívá v dokonalé souhře všech komponent, které jsou schopné vzájemné spolupráce na základě zjištěných dat.

Díky této kooperaci všechny prvky v domě pracují bez kompromisů, což vám zaručuje dokonalou funkčnost a spolehlivost.

Chytré osvětlení
Díky inteligentnímu ovládání osvětlení s Loxone budete mít vždy dokonalou atmosféru doma ve správný čas. Navíc se nebudete muset trápit zástupy tlačítek a ovladačů, protože vše bude zcela jednoduché a intuitivní.

Chytré stínění
Díky systému Loxone budete mít dokonalou kontrolu nad vašimi žaluziemi, roletami, markýzami nebo jinými typy stínění. To vám umožní například efektivně regulovat přístup slunečního světla a tím získat ochranu proti horku v létě a teplo zdarma v zimě.

Topení, klimatizace a ventilace
Díky systému Loxone si užijete dokonalou teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. S Loxone budete mít kompletní kontrolu nad vaším topením, chlazením a ventilací, které budou v dokonalé interakci se stínící technikou.

Multiroom audio a zvukový systém
Multiroom audio systém s Loxone vám umožní přehrávat hudbu v každé místnosti jednodušeji než kdy dřív. Navíc může tento systém sloužit jako zvonění, alarm a upozorňovat vás na vše důležité. S Loxone budete mít dokonalou kontrolu nad vaším zvukovým systémem a získáte úplně nový způsob poslechu hudby.

Energie
S Loxone budete mít přehled o spotřebě energie a zdrojích, které ji produkuje. Díky tomu můžete využívat své vlastní zdroje nebo levnější tarify, a tak snížit náklady na energie.

Zabezpečení
S Loxone můžete být jistí, že váš domov je v bezpečí. Systém zajišťuje ochranu proti vloupání, detekci požáru, úniku vody a vlivům počasí. Díky tomu můžete mít klidnou mysl i když nejste doma.

Přístup
Díky Loxone můžete řídit přístup k vašemu domu podle vašich představ. Můžete využívat videointerkom s vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy a mnoho dalších možností.

Sauna
S Loxone můžete ovládat svou saunu z pohodlí vašeho domova. Propojení se světelnými náladami a hudbou vám umožní dokonalý domácí wellness.

Bazén
S Loxone se nemusíte starat o údržbu bazénu. Systém reguluje pH, dopouští vodu, provádí filtraci, zpětné proplachování a další operace. Navíc zajistí bezpečnost vašich dětí.

Zvažujete investici do chytrého domu či bytu?

Rádi bychom vám představili všechny možnosti, které nabízí systém Loxone, a zdarma pro vás navrhli ideální řešení, které bude odpovídat vašim potřebám a možnostem. Pokud máte konkrétní zadání a představu o ceně, můžete se obrátit na vašeho elektrikáře. Pokud však hledáte ideální instalační firmu, rádi vám pomůžeme najít tu pravou.